v

Změny v rozvrhu čtvrtek 21. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
6.O EXK EXK EXK EXK EXK EXK EXK EXK EXK EXK EXK
8.O Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
2.A Absc Absc Absc Absc Absc
4.A Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
4.B Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
MARKOVÁ Alena -
BENEŠOVÁ Alena - - - - - - - - - - -
BÍLEK Ivan ..
DE BOLLE Lenka - - .. KOD - .. PES - - - -
DE BOLLE Willy - .. .. - - - - - .. .. -
HAŠKOVÁ Margit - - .. - ZIV .. .. .. - - -
HRDINOVÁ Dagmar - KOV KOD BYL .. KOV - - - - -
KRATOCHVÍLOVÁ Lenka - .. .. - ZIV .. .. .. - - -
KUPKOVÁ Veronika - KOD - SMA - - .. - - - -
LENDVORSKÁ Šárka -
PEŠTUKA Jan - -
ŘEHÁK Tomáš - .. .. .. - - - - - - -
TSOKA Valentyna - KOD BNA - .. .. .. .. - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
MARKOVÁ Alena
1 změna SFY 8.O (SP1)+
2 změna SFY 8.O (SP1)+
3 odpadá MAT 4.A
5. hod Obecný pedagogický dozor
BÍLEK Ivan
1. hod Obecný pedagogický dozor
BYLINA Oldřich
2 změna ANJ 2.O (SK1) 217
2 spojeno (TSO NEM) ANJ 2.O (SK2) 217
4 odpadá ANJ 8.O
BYLINOVÁ Eva
3 supl. (HRD EXK) CJL 1.O (SK2) za odpadlou
3 odpadá ANJ 4.B
4 odpadá ANJ 2.A (SK2)
5 odpadá ANJ 6.O
BUBELOVÁ Dagmar
1 odpadá CJL 6.O
3 odpadá CJL 8.O
DE BOLLE Willy
0.-10. hod Obecný pedagogický dozor
HAŠKOVÁ Margit
0.-10. hod Obecný pedagogický dozor
KOVÁČOVÁ Darina
1 spojeno (TSO NEM) ANJ 3.O (SK2) 204
1 supl. (KUP PedD) ANJ 3.O (SK1) 204 za odpadlou
1 změna SDE 4.B (SH1)+
2 supl. (HRD EXK) CJL 1.O (SK1) za odpadlou
2 změna SDE 4.B (SH1)+
3 supl. (BOL EXK) CJL 5.O+ za odpadlou
3 odpadá DEJ 6.O
KOVALČÍK František
1 supl. (HRD EXK) CJL 4.O za odpadlou
1 změna SDE 8.O (SH2)+
2 změna SDE 8.O (SH2)+
5 supl. (HRD EXK) CJL 3.O za odpadlou
KRATOCHVÍLOVÁ Lenka
0.-10. hod Obecný pedagogický dozor
KUPKOVÁ Veronika
0.-10. hod Obecný pedagogický dozor
LENDVORSKÁ Šárka
8 odpadá TEV 8.O (Dív)
9 odpadá TEV 8.O (Dív)
2. hod Obecný pedagogický dozor
PEŠTUKA Jan
6 supl. (BOL EXK) ZEM 5.O+ za odpadlou
6 odpadá ZEM 6.O
8 odpadá TEV 8.O (Chl)
9 odpadá TEV 8.O (Chl)
3.-4. hod Obecný pedagogický dozor
ŠMAHEL Jaroslav
3 supl. (KUP PedD) FYZ 3.A za odpadlou
4 odpadá FYZ 6.O
ŽIVNŮSTKOVÁ Olga
4 spojeno (HAS PedD) NEJ 5.O (SK3) 108
4 supl. (KRA PedD) NEJ 5.O (SK4)+ 108 za odpadlou
4 odpadá CJL 4.A
Změny v rozvrzích tříd
1.O
2 CJL SK1 supluje KOD (HRD)
3 CJL SK2 supluje BYL (HRD)
2.O
2 ANJ SK1 217 změna BNA
2 ANJ SK2 217 spojí BNA (TSO)
3.O
1 ANJ SK2 204 spojí KOD (TSO)
1 ANJ SK1 204 supluje KOD (KUP)
5 CJL supluje KOV (HRD)
4.O
1 CJL supluje KOV (HRD)
5.O
3 CJL supluje KOD (BOL)
4 NEJ SK3 108 spojí ZIV (HAS)
4 NEJ SK4 108 supluje ZIV (KRA)
6 ZEM supluje PES (BOL)
6.O
2 SPJ SK4 odpadá (KRA)
0.-10. hod Exkurze
7.O
1 SPJ SK7 odpadá (KRA)
1 IVT SK5 odpadá (DBW)
2 SPJ SK7 odpadá (KRA)
2 IVT SK5 odpadá (DBW)
6 ANJ SK2 odpadá (KUP)
8 IVT SK6 odpadá (DBW)
9 IVT SK6 odpadá (DBW)
8.O
0.-10. hod Obecná absence třídy
1.A
3 CJL supluje KOD (BOL)
4 NEJ SK4 108 supluje ZIV (KRA)
6 ZEM supluje PES (BOL)
2.A
6 NEJ SK3 odpadá (HAS)
6 RUJ SK4 odpadá (TSO)
1.-5. hod Obecná absence třídy
3.A
1 TEV Chl odpadá (REH)
2 TEV Chl odpadá (REH)
3 FYZ supluje SMA (KUP)
6 ANJ SK2 odpadá (KUP)
8 IVT SK6 odpadá (DBW)
9 IVT SK6 odpadá (DBW)
4.A
0.-10. hod Obecná absence třídy
4.B
0.-10. hod Obecná absence třídy
Pedagogický dohled u třídy:
6.O
Hodina: 0.-10., Učitel: HRDINOVÁ Dagmar