Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace
v

Změny v rozvrhu Thursday 23. 1.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
5.O Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
KUCHTANINOVÁ Dita - BOL BIL KRA - SHA BOL - - - -
LENDVORSKÁ Šárka - - - - - SHA BOL - .. .. ..
TSOKA Valentyna .. POH - - HLA HLA - .. - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
BÍLEK Ivan
2 supl. (KUC PedD) TEV 1.O (Dív) 032 za odpadlou
5 odpadá CHE 5.O
DE BOLLE Lenka
1 supl. (KUC PedD) TEV 1.O (Dív) 032 za odpadlou
1 odpadá CJL 5.O
4 odpadá ZSV 5.O
6 supl. (KUC PedD) TEV 2.O (Chl) 215 za odpadlou
6 spojeno (LEN PedD) TEV 2.O (Dív) 215
DE BOLLE Willy
8 změna IVT 5.O (Dív)+
9 změna IVT 5.O (Dív)+
HLAVÁČKOVÁ Šárka
5 supl. (TSO NEM) ANJ 6.O 116 do úvazku
6 supl. (TSO NEM) ANJ 4.A (SK2) 116 do úvazku
KRATOCHVÍLOVÁ Lenka
3 supl. (KUC PedD) BIO 6.O 308 za odpadlou
3 odpadá NEJ 5.O
KUCHTANINOVÁ Dita
0. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
LENDVORSKÁ Šárka
0. - 10. les.Obecný pedagogický dohled
PODHORSKÁ Lucie
2 spojeno (TSO NEM) ANJ 1.A (SK1) 102
ŘEHÁK Tomáš
8 změna TEV 5.O (Chl)+
9 změna TEV 5.O (Chl)+
SHÁNĚLOVÁ Eva
2 odpadá DEJ 5.O
5 supl. (KUC PedD) TEV 2.O (Chl) 215 za odpadlou
5 spojeno (LEN PedD) TEV 2.O (Dív) 215
SVEJKOVSKÁ Marcela
5 odpadá DEJ 3.O (SK2) změna hodiny
6 odpadá DEJ 3.O (SK1) změna hodiny
ŠMAHEL Jaroslav
6 změna IVT 3.O (SK1) 207 do úvazku
6 odpadá MAT 5.O
VEVERKA Petr
5 změna IVT 3.O (SK2) 207 do úvazku
Změny v rozvrzích tříd
1.A
2 ANJ SK1 102 spojí POH (TSO)
10 TEV TVN odpadá (LEN)
1.O
1 TEV Dív 032 supluje BOL (KUC)
2 TEV Dív 032 supluje BIL (KUC)
2.A
10 TEV TVN odpadá (LEN)
2.O
5 TEV Chl 215 supluje SHA (KUC)
5 TEV Dív 215 spojí SHA (LEN)
6 TEV Chl 215 supluje BOL (KUC)
6 TEV Dív 215 spojí BOL (LEN)
3.O
5 IVT SK2 207 změna VEV (SVE)
6 IVT SK1 207 změna SMA (SVE)
5.O
0. - 10. les.Obecná absence třídy
6.O
3 BIO 308 supluje KRA (KUC)
5 ANJ 116 supluje HLA (TSO)
7.O
8 TEV SK9 odpadá (LEN)
9 TEV SK9 odpadá (LEN)
10 TEV TVN odpadá (LEN)
8.O
8 RUJ SKRJ odpadá (TSO)
3.A
8 TEV SK9 odpadá (LEN)
8 RUJ SKRJ odpadá (TSO)
9 TEV SK9 odpadá (LEN)
10 TEV TVN odpadá (LEN)
4.A
1 RUJ SK4 odpadá (TSO)
6 ANJ SK2 116 supluje HLA (TSO)
10 TEV TVN odpadá (LEN)
Pedagogický dohled u třídy:
5.O
Hodina: 0. - 10. les., Učitel: KUCHTANINOVÁ Dita